Blog

Dołącz do nas na Facebooku już dziś!

  • face

Jeśli chcecie być zawsze na bieżąco, wiedzieć o wszystkich konkursach, nowych zabawach, imprezach okolicznościowych koniecznie polubcie nas na FB.

 

Znajdziecie tam albumy zdjęć z najróżnieszych wielkich imprez organizowanych przez naszą salę bankietową, takich jak: Sylwester, Andrzejki, Dzień Kobiet, Walentynki.

 

Zobaczcie wspaniałe opinie jakie dają nam nasi goście, a jeśli chcecie, zostawcie również swoją, to dla nas niezwykle ważne.

 

Wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę FB: "Helada Sala Bankietowa" i zalajkujecie naszą stronę.

www.facebook.com/Helada-Sala-Bankietowa

 

Sylwester 2023

[mp_row] [mp_span col="12"]  [spacer] Z przyjemnością informujemy, że zapisy na sylwestra 2023 ruszyły!  [spacer] W BILECIE: UROCZYSTE KOLACJE - 4 CIEPŁE DANIA + ZIMNA PŁYTA 0,5L ALKOHOLU NA PARĘ NAPOJE BEZALKOHOLOWE BEZ OGRANICZEŃ ZABAWA Z DJ-EM DO BIAŁEGO RANA!!   [spacer] CENA 280zł od OSOBY - 560zł od pary!   [spacer] Rezerwacje pod numerem telefonu: +48 602 174…
Read more

Zabawa Andrzejkowa

[mp_row] [mp_span col="12"] Ogłaszamy ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ Tegoroczna noc wróżb i czarów już 26 listopada 2022 (sobota) Start o godzinie 19:00. [caption id="attachment_2515" align="alignnone" width="604"] Andrzejki Helada 2022[/caption] Celebruj życie w Heladzie! Koniecznie zarezerwuj miejsce już dziś: +48 602 174 113 Cena: 180zł/os. A w tym: - Zabawa na parkiecie z DJ OLKIEM - Szwedzki stół…
Read more

Nowa zabawa – Halloween w Heladzie

Całkiem nowa impreza! Zapraszamy na HALLOWEEN w Heladzie! Już w październiku! Czeka was przerażająco dobra muzyka, niepokojące pląsy na parkiecie, upiornie przystrojona sala, nastroje niczym z rodziny Adamsów i oczywiście - jak zawsze - pyszne, choć straszne przekąski i coś ciepłego - na ząb Takie rzeczy tylko w Heladzie! - Zarezerwuj swoje miejsce zanim ktoś…
Read more

Dzień Kobiet – 5 marzec 2022

DZIEŃ KOBIET 2022!  5 Marca SOBOTA W bilecie: IMPREZA Z DJ + Występ Specjalny CHIPPENDALE oraz: Dwa ciepłe dania Szwedzki stół Napoje NIEGAZOWANE bez ograniczeń Można wnieść swój alkohol Cena 140zł za osobę - Uwaga! Wstęp tylko dla PAŃ Zapisy przez SMS - tel. 602 174 113 Miejsce: Sala Bankietowa Helada - Oświęcim, ul. Ceglana…
Read more

Zabawa Ostatkowa w Heladzie

Kochani klienci!
Serdecznie zapraszamy na IMPREZĘ OSTATKOWĄ, która odbędzie się już w SOBOTĘ
• 26 LUTEGO 2022 • od godz. 20:00.
Cena za bilet to 140zł od osoby.
Co jest zawarte w bilecie?
IMPREZA Z DJ ⚡ , a do tego:
Dwa ciepłe dania
Szwedzki stół
Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń
Można wnieść swój alkohol
Prosimy o zamawianie miejsc przez SMSY z Imieniem i Nazwiskiem i ilością osób do rezerwacji
pod numerem tel. +48 602 174 113 z dopiskiem - Zabawa Ostatkowa!
Gold Dots Invitation
Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy.

Polski Fundusz Rozwoju

  Wszystkich zainteresowanych informujemy, że nasza firma Alicja Budzowska Sala Bankietowa "Helada", zlokalizowana przy ulicy Ceglanej 3 w Oświęcimiu w dniu 10.02.2021 uzyskała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.
Read more

10 000 zł na wesele w Heladzie rozdane!

Wszystkie Pary Młode, które zaplanowały organizację wyjątkowego wesela w Heladzie w okresie od stycznia 2017 do marca 2018,  wzięły udział w losowaniu 10 tysięcy złotych do wykorzystania na swoje wesele w naszej Sali Bankietowej.

wygrana wygrana1 wygrana2 wygrana3

Losowanie 10 tysięcy zł odbyło się w dniu 30 grudnia (piątek) 2016 roku, o godzinie 18:00 w Sali Bankietowej Helada, przy ulicy Ceglanej 3, w obecności wszystkich zainteresowanych Par .

Po odbytym głosowaniu, podzieliliśmy nagrodę na 2 zwycięskie pary, które otrzymały po 5 tysięcy złotych na swoje wesele.

Serdecznie gratulujemy wygranym parom! Do zobaczenia we wrześniu!

  Alicja Budzowska, 

Właścicielka Sali Bankietowej „Helada”