Blog

SYLWESTER

SYLWESTER 2018/ 2019 ZAPRASZAMY NA GORĄCĄ SYLWESTROWĄ NOC W KLIMACIE BRAZYLIJSKIEJ SAMBY! Jak co roku zapewnimy niesamowity klimat, wspaniałą aranżację sali; co sprawi, że powitanie Nowego Roku w Heladzie będzie wyjątkowe.   Doskonałą zabawę poprowadzą DJ Hamer & Kris. Wraz z wejściem w Nowy Rok - rozpoczynamy karnawał... Czas niekończącej się zabawy i radości. Na…
Read more

NADCHODZĄCE IMPREZY

23.02.2019 (sobota) Zabawa Ostatkowa 8.03.2019 (piątek)  Dzień Kobiet 9.03.2019 (sobota)  Dzień Kobiet Wkrótce szczegóły. Rezerwacja: 602 174 113 SERDECZNIE ZAPRASZAMY  
Read more

Dołącz do nas na Facebooku już dziś!

  • face

Jeśli chcecie być zawsze na bieżąco, wiedzieć o wszystkich konkursach, nowych zabawach, imprezach okolicznościowych koniecznie polubcie nas na FB.

 

Znajdziecie tam albumy zdjęć z najróżnieszych wielkich imprez organizowanych przez naszą salę bankietową, takich jak: Sylwester, Andrzejki, Dzień Kobiet, Walentynki.

 

Zobaczcie wspaniałe opinie jakie dają nam nasi goście, a jeśli chcecie, zostawcie również swoją, to dla nas niezwykle ważne.

 

Wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę FB: "Helada Sala Bankietowa" i zalajkujecie naszą stronę.

www.facebook.com/Helada-Sala-Bankietowa

 

10 000 zł na wesele w Heladzie rozdane!

Wszystkie Pary Młode, które zaplanowały organizację wyjątkowego wesela w Heladzie w okresie od stycznia 2017 do marca 2018,  wzięły udział w losowaniu 10 tysięcy złotych do wykorzystania na swoje wesele w naszej Sali Bankietowej.

wygrana wygrana1 wygrana2 wygrana3

Losowanie 10 tysięcy zł odbyło się w dniu 30 grudnia (piątek) 2016 roku, o godzinie 18:00 w Sali Bankietowej Helada, przy ulicy Ceglanej 3, w obecności wszystkich zainteresowanych Par .

Po odbytym głosowaniu, podzieliliśmy nagrodę na 2 zwycięskie pary, które otrzymały po 5 tysięcy złotych na swoje wesele.

Serdecznie gratulujemy wygranym parom! Do zobaczenia we wrześniu!

  Alicja Budzowska, 

Właścicielka Sali Bankietowej „Helada”