Imprezy okolicznościowe w Heladzie

wigilia2

Zapraszmy do Helady! 

Zapraszamy serdecznie na nasze coroczne spektakularne imprezy - Sylwestra, Dzień Kobiet, Andrzejki, Walentynki, Zabawę karnawałową.

Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe:

  • Przyjęcia komunijne,
  • Bale studniówkowe,
  • Wigilie dla firm,
  • Urodziny jubileuszowe,
  • Przyjęcia z okazji chrztu,
  • Imprezy firmowe.

 

Naszą największą zaletą jest niewątpliwie to, że Helada słynie już od lat w regionie z doskonałej, smacznej kuchni oraz miłej i profesjonalnej obsługi.

Każda impreza okolicznościowa jest traktowana indywidualnie i oryginalnie co w praktyce oznacza, że Państwo sami wybieracie menu i dodatki, które wspaniale podkreślają charakter imprezy.

Nasza przestrzenna dwupoziomowa sala może pomieścić nawet do 200 osób, co czyni ją największą salą bankietową w okolicy.

Masz pytania - zadzwoń: +48 602 174 113

Przykładowe MENU

Nasze zalety

1.

Mamy bogate doświadczenie w organizacji kameralnych, ale także wielkich i spektakularnych imprez. Nadajemy każdemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat, który jest doceniany przez naszych klientów. Zobaczcie nasze opinie!

2.

Mamy bogate propozycje menu, które zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Nasi kucharze gotują smacznie i zdrowo, na podstawie najlepszych tradycyjnych receptur. Zobaczcie nasze przykładowe MENU.

3.

Przestrzeń, to coś co nas wyróżnia. Dwupoziomowa sala bankietowa sprosta największym wyzwaniom naszych klientów. Taras przed lokalem, pokój dla dzieci, przestronne łazienki - to stwarza możliwości.

Największe imprezy okolicznościowe

Sylwester

Jest tylko jeden dzień w roku w którym żegnamy wszystko co minęło i rozpoczynamy nowy rok. Zapraszamy na Sylwestra z Heladą, muzyką na żywo i wspaniałymi posiłkami w pięknych aranżacjach.

Dzień Kobiet

Ta osławiona impreza jest dedykowana tylko i wyłącznie Paniom - Panowie wstęp wzbroniony! Zapraszamy na tańce i specjalną atrakcję wieczoru.

Andrzejki

Tajemnicze wróżby i wspaniała zabawa czeka na wszystkich gości Andrzejek w Heladzie. Daj się porwać fantazji i świętuj z nami to tradycyjne polskie święto z przytupem.

Walentynki

Jedyna taka noc, kiedy liczy się tylko miłość. Zapraszamy na zabawę walentynkową, z partnerem lub bez - być może odnajdziesz swoją połówkę na parkiecie Helady...

Co jeszcze?

Starożytny wystrój z elementami greckich posągów nada każdej imprezie okolicznościowej wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Zachęcamy do zobaczenia sali na żywo, oraz do zapoznania się z różnymi wariacjami MENU.

Galeria Sali